Wageningen

Fred Jonker kampioen Wageningen

Na 32 speelronden in de interne competitie is Fred Jonker onbetwist clubkampioen van Wageningen. Fred stond al onbedreigd op de eerste plek en na zijn zege op Co Wiersma was het helemaal duidelijk. Fred wint met een eindscore van 2823 punten en prolongeert hiermee zijn titel (vorig jaar met 2577 punten). Van de 29 gespeelde partijen heeft Fred er 16 gewonnen, 7 remise en 6 verloren (percentage 67,2%). Erwin Oorebeek is met 2740 punten als 2e geëindigd met een percentage van 73,8% en Kees Stap werd met 2609 punten derde (60%).

Tobias van der Werff wint de Runner Up Cup. Met +126ELO-punten is Tobias de hoogste ELO-stijger van de interne competitie. Anja Jansen werd knap 2e met+86 ELO-punten.

Uitslagen ronde 32 – 11 mei 2017

Ranglijst na Ronde 32

TPR-ELO na Ronde 32

In totaal hebben dit jaar 77 spelers deelgenomen aan de interne competitie. Gemiddeld waren 35,8 spelers per avond aanwezig. Dit is inclusief de spelers die tijdens de clubavond extern speelden. In seizoenen 15/16 en 16/17 was dit het aantal deelnemers gemiddeld 32,8 en 35,1 per avond, dus we kunnen spreken van een stijgende lijn.

Topdeelnemers zijn Henk Bakker (31 partijen) en Kees Stap, Co Wiersma, Jaap Melgers, Marisus Bolck met 30 partijen. Verder speelden 34 deelnemers 20 partijen of meer. Ook speelden 25 mensen 6 partijen of minder, waaronder een aantal spelers die alleen extern speelden.

 

 

Uitslagen van ronde 32

Co Wiersma            - Fred Jonker            0 - 1
Frans Bonnier         - Kees Stap              1 - 0
Erwin Oorebeek        - Marco Otte             1 - 0
Noel Bovens           - Cees van de Waerdt     0 - 1 R
Bert Torn             - Richard Christians     1 - 0
Rijk Timmer           - Tobias van der Werff   ½ - ½
Clemens de Vos        - Frits Gieltjes         1 - 0
Jaap Melgers          - Erik van Wijngaarden   1 - 0
Kresna  Soerjadi      - Marius Bolck           1 - 0
Bartel Dodeman        - Joren Mulder           1 - 0
Joost Hooghiemstra    - Eric van Mullekom      0 - 1
Gerrit Walstra        - Gerbert Kets           1 - 0
Leen Vegter           - Anja Janssen           1 - 0
Jan de Bont           - Henk Bakker            1 - 0
Steef Bijlmakers      - Wim Wiegant            1 - 0
Leendert van der Waal - Dirk Jan Adrichem      1 - 0
Krzysztof  Kudzia     - Jan Willem Koekebakker  1 - 0
Robert van Egmond     - Raoul Faeldra          1 - 0
Ranglijst na ronde 32

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

1   Fred Jonker             2823   29  16   7    6   67.2
2   Erwin Oorebeek          2740   21  12   7    2   73.8
3   Kees Stap               2609   30  16   4   10   60.0
4   Cees van de Waerdt      2417   27  12   7    8   57.4
5   Frans Bonnier           2146   31  14   5   12   53.2
6   Co Wiersma              2035   30  13   5   12   51.7
7   Noel Bovens             2021   28  11   6   11   50.0
8   Bert Torn               1965   14   8   5    1   75.0
9   Clemens de Vos          1947   29  12   4   13   48.3
10  Marco Otte              1945   22  10   3    9   52.3
11  Tobias van der Werff    1933   24  13   3    8   60.4
12  Tjerk Sminia            1921   15   9   3    3   70.0
13  Richard Christians      1909   29  11   6   12   48.3
14  Robin van Leerdam       1857   22   8   5    9   47.7
15  John Stigter            1807   20   9   5    6   57.5
16  Jaap Melgers            1749   30  13   3   14   48.3
17  Kresna  Soerjadi        1731   22   9   3   10   47.7
18  Rijk Timmer             1721   26  11   5   10   51.9
19  Frits Gieltjes          1655   21   7   8    6   52.4
20  Erik van Wijngaarden    1639   21   8   5    8   50.0
21  Leen Vegter             1609   27  10   5   12   46.3
22  Marius Bolck            1560   30  11   4   15   43.3
23  Eric van Mullekom       1553   26  11   5   10   51.9
24  Joost Hooghiemstra      1548   27  12   1   14   46.3
25  Bartel Dodeman          1542   14   7   2    5   57.1
26  Gerbert Kets            1521   25  10   4   11   48.0
27  Gerrit Walstra          1485   27  10   3   14   42.6
28  Joren Mulder            1468   14   7   2    5   57.1
29  Hans van Wijk           1403   21   8   4    9   47.6
30  Joris Posthuma          1388   18  10   3    5   63.9
31  Anja Janssen            1340   27  11   4   12   48.1
32  Jan de Bont             1320   27  13   1   13   50.0
33  Steef Bijlmakers        1258   25  10   2   13   44.0
34  Harry Verhoef           1255   13   5   1    7   42.3
35  Henk Bakker             1219   31  11   3   17   40.3
36  Albert van der Harst    1187   22   6   6   10   40.9
37  Dirk Jan Adrichem       1171   16   9   1    6   59.4
38  Arnoud Roothaan         1158   25   9   3   13   42.0
39  Audry Burer             1151   10   4   3    3   55.0
40  Jef Verwoert            1129    6   3   1    2   58.3
41  Karin Jeuken            1126   13   6   2    5   53.8
42  Jan Willem Koekebakker   1100   24   7   6   11   41.7
43  Thomas Slijper          1069    4   3   0    1   75.0
44  Wim Wiegant             1013   14   4   3    7   39.3
45  Marc Bruggeman          1011   15   6   2    7   46.7
46  Leendert van der Waal    935   22   7   2   13   36.4
47  Hotze Tette Hofstra      922    2   1   1    0   75.0
48  Gurnoor Singh            881   13   6   0    7   46.2
49  Martijn Naayer           879    5   1   2    2   40.0
50  Bram de Vries            868    5   2   0    3   40.0
51  Krzysztof  Kudzia        860   11   5   0    6   45.5
52  Arnoud van Ginkel        854    4   1   2    1   50.0
53  Albert Boshoven          828   13   4   2    7   38.5
54  Robert van Egmond        827   21   7   1   13   35.7
55  Wouter Bus               799    4   2   1    1   62.5
56  Jan Hendrik Neuteboom    748    1   1   0    0  100.0
57  Hein Stallinga           742    4   1   1    2   37.5
58  Inge Oostvogels          739    3   2   0    1   66.7
59  Randy Girdhari           719   14   3   3    8   32.1
60  Mariëlle ten Have        715   10   4   1    5   45.0
61  Marijn Verweij           702    7   4   0    3   57.1
62  Mendelt Tillema          628    5   1   0    4   20.0
63  Sara Martinez            588    1   1   0    0  100.0
64  Martin van der Linden    567    2   1   0    1   50.0
65  Jessica Candeiram        518    1   0   0    1    0.0
66  Xiaoxia Zeng             507    5   2   0    3   40.0
67  Siwen Chenn              504    2   0   0    2    0.0
68  Vincent ..               499    1   1   0    0  100.0
69  Jonathan Mudde           466    1   0   0    1    0.0
70  Senne Audier             455    2   1   0    1   50.0
71  Martijn de Roij          454    1   1   0    0  100.0
72  Wim Zunnebeld            448    5   1   0    4   20.0
73  Kees van Lenten          425    4   1   0    3   25.0
74  Wouter Hooghiemstra      375    1   0   0    1    0.0
75  Raoul Faeldra            366    1   0   0    1    0.0
76  Maret Wielenga           328    6   0   0    6    0.0
77  Erica Jansen             324    8   0   0    8    0.0


TPR en ELO na ronde 32

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

Hotze Tette Hofstra    2186 +8     2186 +8        5  
Erwin Oorebeek         2174 +16    2167 +9        2  
Fred Jonker            2102 -50    2133 -19       1  
Bert Torn              2095 -8     2099 -4        8  
Thomas Slijper         2073 +156   1936 +19       14 
Jef Verwoert           2065 +42    2031 +8        17 
Tjerk Sminia           2037 +138   1945 +46       12 
Kees Stap              2011 -91    2064 -38       3  
Marco Otte             1967 +195   1848 +76       11 
Cees van de Waerdt     1962 +123   1883 +44       4  
Robin van Leerdam      1925 +75    1872 +22       16 
Clemens de Vos         1914 -79    1954 -39       10 
Noel Bovens            1884 +62    1860 +38       9  
Martijn Naayer         1883 -29    1908 -4        26 
Bartel Dodeman         1879 +63    1826 +10       23 
Richard Christians     1835 -33    1852 -16       15 
Kresna  Soerjadi       1824 -166   1911 -79       20 
Arnoud van Ginkel      1816 +5     1816 +5        30 
Bram de Vries          1797 -3     1801 +1        33 
Jan Hendrik Neuteboom  1791        1791           27 
Joren Mulder           1790 +140   1683 +33       32 
Frans Bonnier          1780 -59    1819 -20       6  
Audry Burer            1765 -121   1861 -25       36 
John Stigter           1726 -170   1848 -48       19 
Harry Verhoef          1722 -66    1763 -25       37 
Tobias van der Werff   1707 +257   1576 +126      13 
Co Wiersma             1693 +27    1682 +16       7  
Erik van Wijngaarden   1674 +65    1623 +14       25 
Hein Stallinga         1667 +11    1667 +11       42 
Frits Gieltjes         1664 -109   1728 -45       22 
Jaap Melgers           1630 +36    1618 +24       18 
Rijk Timmer            1620 +101   1559 +40       21 
Marius Bolck           1609 +165   1520 +76       28 
Joost Hooghiemstra     1600 -5     1598 -7        31 
Wouter Bus             1526 +3     1526 +3        47 
Wim Wiegant            1525        1524 -1        48 
Gerrit Walstra         1524 -45    1547 -22       35 
Mendelt Tillema        1514 -136   1634 -16       52 
Inge Oostvogels        1495        1495           49 
Eric van Mullekom      1485 -83    1535 -33       29 
Jessica Candeiram      1484 -16    1484 -16       50 
Leen Vegter            1482 +39    1462 +19       24 
Siwen Chenn            1474 -26    1474 -26       55 
Hans van Wijk          1473 -22    1483 -12       38 
Joris Posthuma         1463 +218   1319 +74       43 
Karin Jeuken           1448 -143   1559 -32       53 
Martin van der Linden  1445        1445           57 
Gerbert Kets           1424 -41    1446 -19       34 
Sara Martinez          1410 +11    1410 +11       58 
Krzysztof  Kudzia      1403 -47    1441 -9        59 
Albert van der Harst   1393 -98    1446 -45       45 
Jonathan Mudde         1392 -8     1392 -8        62 
Steef Bijlmakers       1391 -102   1458 -35       41 
Anja Janssen           1384 +184   1286 +86       39 
Albert Boshoven        1370 -76    1426 -20       63 
Dirk Jan Adrichem      1369 +85    1308 +24       54 
Arnoud Roothaan        1357 +257   1209 +109      46 
Gurnoor Singh          1327 -23    1343 -7        61 
Jan de Bont            1307 +7     1316 +16       40 
Marc Bruggeman         1303 +15    1281 -7        60 
Henk Bakker            1293 -65    1316 -42       44 
Jan Willem Koekebakker  1264 -94    1325 -33       51 
Vincent ..             1210 +10    1210 +10       67 
Marijn Verweij         1206 +4     1200 -2        66 
Leendert van der Waal  1184 -76    1222 -38       56 
Randy Girdhari         1172 -278   1361 -89       65 
Mariëlle ten Have      1144 -107   1224 -27       68 
Wim Zunnebeld          1113 -330   1403 -40       69 
Robert van Egmond      1111 +61    1074 +24       64 
Martijn de Roij        1106 +6     1106 +6        70 
Wouter Hooghiemstra    1093 -7     1093 -7        71 
Senne Audier           1013 +13    1013 +13       72 
Raoul Faeldra          992  -8     992  -8        73 
Kees van Lenten        991  -34    1021 -4        75 
Xiaoxia Zeng           850  +50    804  +4        74 
Erica Jansen           789  -211   960  -40       76 
Maret Wielenga         673  -127   782  -18       77