Wageningen

Uitslagen en standen jeugd- en brugcompetitie

Op donderdag 7 december is de dertiende ronde gespeeld van zowel de jeugd- als  de brugcompetitie. De uitslagen en standen zijn hieronder vermeld. Voor de brugcompetitie geldt dat iedereen mee mag doen en van harte welkom is, dus ook niet-leden, ex-leden, senior-leden en ouders! Er wordt gespeeld vanaf 19.15 uur met een speeltempo van 30 min. pppp. De competitie wordt ter plekke ingedeeld. De volgende en laatste ronde wordt gespeeld op donderdag 14 december.

download ranglijsten jeugd- en brugcompetitie

Uitslagen jeugdcompetitie najaar 2017 van ronde 13

 

Ziad Dodik  L         – Reiko Dirksen  T       0 – 1

Daniël  Stalpers L    – Abel Hettinga  T       1 – 0

Florian vd Veen T     – Sam Taen  T            1 – 0

Lucas Kranenburg  L   – Einar Folkerts  L      0 – 1

Boris van de Weerd  L – Silvain Gofferjé  L    1 – 0

Daan Smidt L          – Amber Mars  L          1 – 0

 

Oneven:

Afgemeld: Erik

Niet gespeeld door overmacht: Bas

Afwezig zonder tijdige afmelding: Nassim

 

 

Ranglijst jeugdcompetitie najaar 2017 na ronde 13

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

 

1   Reiko Dirksen  T        1045   10   9   0    1   90.0

2   Bas Woenmaesot  T       1004   12  10   0    2   83.3

3   Daniël  Stalpers L       748   11   6   0    5   54.5

4   Nassim Belhaj  L         649    8   5   1    2   68.8

5   Erik Smouter  T          614   11   6   0    5   54.5

6   Daan Smidt L             609   12   6   1    5   54.2

7   Florian vd Veen T        602   11   6   0    5   54.5

8   Boris van de Weerd  L    601   11   5   1    5   50.0

9   Sam Taen  T              571   11   5   0    6   45.5

10  Ziad Dodik  L            553   10   5   0    5   50.0

11  Abel Hettinga  T         528   11   4   1    6   40.9

12  Einar Folkerts  L        394   10   3   1    6   35.0

13  Amber Mars  L            319    8   1   2    5   25.0

14  Lucas Kranenburg  L      293   12   1   4    7   25.0

15  Silvain Gofferjé  L      220   10   1   1    8   15.0

 

 

TPR en ELO jeugdcompetitie na ronde 13

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

 

Reiko Dirksen  T       746  +298   511  +63       1 

Bas Woenmaesot  T      687  +235   515  +63       2 

Nassim Belhaj  L       566  +206   396  +36       3 

Daniël  Stalpers L     449  +62    402  +15       4 

Erik Smouter  T        443  +21    425  +3        5 

Ziad Dodik  L          404  +4     400            8 

Florian vd Veen T      376  +3     377  +4        6 

Daan Smidt L           369  +42    340  +13       7 

Sam Taen  T            327  -32    350  -9        9 

Abel Hettinga  T       326  -104   403  -27       11

Boris van de Weerd  L  311  -4     319  +4        10

Einar Folkerts  L      180  -120   277  -23       12

Lucas Kranenburg  L    129  -171   253  -47       13

Amber Mars  L          103  -201   269  -35       14

Silvain Gofferjé  L    51   -249   240  -60       15

 

 

 


Uitslagen brugcompetitie najaar 2017 van ronde 13

 

Co Wiersma            – Sijmen van Bommel  K   ½ – ½ R

Bartel Dodeman        – Marjon Landsbergen  K  ½ – ½ R

Sven Schakenbos  K    – Wouter Wieggers  K     0 – 1

Jelle van Mullekom D  – Niels van Duijl  K     0 – 1

Bas Woenmaesot        – Emilio Weenink  K      0 – 1

 

 

Ranglijst brugcompetitie najaar 2017 na ronde 13

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

 

1   Sijmen van Bommel  K    1364   12   8   3    1   79.2

2   Marjon Landsbergen  K   1226   12   7   3    2   70.8

3   Wouter Wieggers  K      1187   13   7   3    3   65.4

4   Niels van Duijl  K       815   10   5   0    5   50.0

5   Ben Hummel               795    4   1   3    0   62.5

6   Bartel Dodeman           782    7   0   7    0   50.0

7   Joren Mulder             776    4   1   3    0   62.5

8   Martin Smouter D         755   10   3   3    4   45.0

9   Sven Schakenbos  K       747   12   2   6    4   41.7

10  Dirk J. Adrichem         746    5   2   0    3   40.0

11  Emilio Weenink  K        684   13   4   2    7   38.5

12  Martijn de Naaijer       623    1   0   1    0   50.0

13  Co Wiersma               618    1   0   1    0   50.0

14  Jelle van Mullekom D     614   10   3   1    6   35.0

15  Erik van Mullekom        575    0   0   0    0    0.0

16  Bas Woenmaesot           506    1   0   0    1    0.0

17  Reiko Dirksen  D         469    2   0   0    2    0.0

18  Femke van Kampen         352    5   0   0    5    0.0

 

 

TPR en ELO brugcompetitie na ronde 13

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

 

Ben Hummel             2000        2000           1 

Martijn de Naaijer     1990 -10    1990 -10       2 

Bartel Dodeman         1850        1850           3 

Co Wiersma             1790        1790           5 

Joren Mulder           1700        1700           7 

Erik van Mullekom      1639        1639           9 

Sijmen van Bommel  K   953  +316   712  +75       4 

Marjon Landsbergen  K  895  +178   754  +37       6 

Wouter Wieggers  K     848  +253   651  +56       8 

Dirk J. Adrichem       700  +18    681  -1        11

Niels van Duijl  K     610  -111   695  -26       10

Sven Schakenbos  K     590  -85    655  -20       12

Martin Smouter D       586  +109   498  +21       13

Emilio Weenink  K      510  -151   619  -42       14

Bas Woenmaesot         508  -7     508  -7        15

Reiko Dirksen  D       490  -17    490  -17       17

Jelle van Mullekom D   480  +9     474  +3        16

Femke van Kampen       423  -577   931  -69       18