Wageningen

Uitslagen en standen jeugd- en brugcompetitie

Op donderdag 12 april is de elfde ronde gespeeld van zowel de jeugd- als de brugcompetitie. De uitslagen en standen zijn hieronder vermeld. Voor de brugcompetitie geldt dat iedereen mee mag doen en van harte welkom is, dus ook niet-leden, ex-leden, senior-leden en ouders! Er wordt gespeeld vanaf 19.15 uur met een speeltempo van 30 min. pppp. De competitie wordt ter plekke ingedeeld. De volgende ronde wordt gespeeld op donderdag 19 april.

download ranglijsten jeugd- en brugcompetitie


Uitslagen jeugdcompetitie voorjaar 2018 van ronde 11

 

Ziad Dodik  L         – Michael Grigorjan L    1 – 0

Abel Hettinga  T      – Erik Smouter  T        ½ – ½

Florian vd Veen T     – Daniël  StalpersT      1 – 0

Tigran Grigorjan  p   – Einar Folkerts  L      1 – 0

Sam Taen  T           – Daan Smidt T           1 – 0

Max Zheng  p          – Tara van Kempen p      0 – 1

Lucas Kranenburg  p   – Silvain Gofferjé  L    0 – 1

Amber Mars  p         – David de Koeijer p     ½ – ½

Boris van de Weerd  L – Kailash Bense  p       ½ – ½

 

Oneven:

Afgemeld: Dimitri, Frederique, Nassim

Niet gespeeld door overmacht:

Afwezig zonder tijdige afmelding:

 

Ranglijst jeugdcompetitie voorjaar 2018 na ronde 11

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

 

1   Ziad Dodik  L            501   10  10   0    0  100.0

2   Abel Hettinga  T         303   10   6   1    3   65.0

3   Michael Grigorjan L      301   10   6   2    2   70.0

4   Erik Smouter  T          286   11   5   3    3   59.1

5   Florian vd Veen T        278    9   5   1    3   61.1

6   Nassim Belhaj  L         238    8   5   0    3   62.5

7   Daniël  StalpersT        229   10   5   0    5   50.0

8   Tigran Grigorjan  p      228   11   6   0    5   54.5

9   Einar Folkerts  L        212   11   5   1    5   50.0

10  Sam Taen  T              196    8   4   0    4   50.0

11  Silvain Gofferjé  L      185    9   4   0    5   44.4

12  Tara van Kempen p        183    7   3   1    3   50.0

13  Daan Smidt T             176   10   5   0    5   50.0

14  Lucas Kranenburg  p      147   10   3   1    6   35.0

15  Max Zheng  p             132    6   2   1    3   41.7

16  Kailash Bense  p         129    7   2   1    4   35.7

17  Boris van de Weerd  L    124   10   3   1    6   35.0

18  David de Koeijer p       124   10   3   1    6   35.0

19  Dimitri Kennis  p        114    6   2   0    4   33.3

20  Amber Mars  p            106    7   1   2    4   28.6

21  Frederique vd Veen p      75    8   1   0    7   12.5

 

TPR en ELO jeugdcompetitie na ronde 11

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

 

Ziad Dodik  L          768  +362   489  +83       1 

Michael Grigorjan L    533  +183   392  +42       2 

Abel Hettinga  T       478  +69    429  +20       3 

Nassim Belhaj  L       467  +78    405  +16       4 

Florian vd Veen T      439  +65    389  +15       5 

Erik Smouter  T        437  +3     432  -2        6 

Daniël  StalpersT      407  +14    387  -6        7 

Tigran Grigorjan  p    390  +90    323  +23       8 

Einar Folkerts  L      370  +70    313  +13       9 

Sam Taen  T            363  +13    351  +1        10

Tara van Kempen p      346  +46    307  +7        11

Daan Smidt T           309  -30    334  -5        13

Silvain Gofferjé  L    280  -20    295  -5        12

Max Zheng  p           266  -34    293  -7        14

David de Koeijer p     195  -105   273  -27       17

Kailash Bense  p       193  -107   282  -18       16

Lucas Kranenburg  p    188  -112   274  -26       15

Boris van de Weerd  L  186  -134   294  -26       18

Dimitri Kennis  p      166  -134   283  -17       19

Amber Mars  p          113  -187   271  -29       20

Frederique vd Veen p   7    -293   248  -52       21

 

 

Uitslagen brugcompetitie voorjaar 2018 van ronde 11

 

Wouter Wieggers  K    – Sven Schakenbos  K     1 – 0

Sijmen van Bommel  K  – Emilio Weenink  K      1 – 0

Bas Woenmaesot D      – Jelle van Mullekom D   1 – 0

Reiko Dirksen  D      – Martin Smouter D       1 – 0

 

 

Ranglijst brugcompetitie voorjaar 2018 na ronde 11

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

 

1   Wouter Wieggers  K       310   11   7   2    2   72.7

2   Sijmen van Bommel  K     289    8   6   1    1   81.2

3   Bartel Dodeman           216    6   1   5    0   58.3

4   Sven Schakenbos  K       208    8   4   1    3   56.2

5   Rob Leijser              191    1   1   0    0  100.0

6   Bas Woenmaesot D         184    6   3   1    2   58.3

7   Martijn de Naaijer       175    0   0   0    0    0.0

8   Victor Bense             172    1   1   0    0  100.0

9   Joren Mulder             171    1   0   1    0   50.0

10  Paul Verhaak             168    1   1   0    0  100.0

11  Erik van Mullekom        161    0   0   0    0    0.0

12  Co Wiersma               156    1   0   0    1    0.0

13  Emilio Weenink  K        156   10   4   1    5   45.0

14  Jelle van Mullekom D     155   10   3   2    5   40.0

15  Marjon Landsbergen  K    149    4   2   0    2   50.0

16  Tobias vd Werf           146    1   0   0    1    0.0

17  Reiko Dirksen  D         131   10   3   1    6   35.0

18  Niels van Duijl  K       129    5   2   0    3   40.0

19  Femke van Kampen         118    3   0   1    2   16.7

20  Martin Smouter D          90    9   2   0    7   22.2

 

TPR en ELO brugcompetitie na ronde 11

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

 

Martijn de Naaijer     1990        1990           1 

Bartel Dodeman         1850        1850           2 

Co Wiersma             1772 -18    1772 -18       3 

Joren Mulder           1700        1700           4 

Erik van Mullekom      1639        1639           5 

Tobias vd Werf         1620 -20    1620 -20       7 

Rob Leijser            1421 +18    1421 +18       8 

Paul Verhaak           1001 +1     1001 +1        10

Victor Bense           1001 +1     1001 +1        11

Sijmen van Bommel  K   982  +260   762  +40       9 

Wouter Wieggers  K     905  +268   691  +54       6 

Sven Schakenbos  K     721  +57    672  +8        12

Femke van Kampen       609  -322   907  -24       14

Bas Woenmaesot D       602  +87    529  +14       13

Marjon Landsbergen  K  599  -155   739  -15       16

Emilio Weenink  K      577  -33    604  -6        15

Jelle van Mullekom D   549  +64    497  +12       17

Niels van Duijl  K     468  -217   658  -27       18

Reiko Dirksen  D       468  -50    509  -9        19

Martin Smouter D       356  -131   458  -29       20