Wageningen

Uitslagen en standen jeugd- en brugcompetitie

Op donderdag 26 april is de dertiende ronde gespeeld van zowel de jeugd- als de brugcompetitie. De uitslagen en standen zijn hieronder vermeld. Voor de brugcompetitie geldt dat iedereen mee mag doen en van harte welkom is, dus ook niet-leden, ex-leden, senior-leden en ouders! Er wordt gespeeld vanaf 19.15 uur met een speeltempo van 30 min. pppp. De competitie wordt ter plekke ingedeeld. Op 3 mei en op 10 mei is er geen jeugd- en geen brugcompetitie i.v.m. met de meivakantie en hemelvaartsdag. De volgende ronde wordt gespeeld op donderdag 17 mei.

download ranglijsten jeugd- en brugcompetitie

Uitslagen jeugdcompetitie voorjaar 2018 van ronde 13

 

Ziad Dodik  L         – Erik Smouter  T        1 – 0

Michael Grigorjan L   – Abel Hettinga  T       1 – 0

Daan Smidt T          – Florian vd Veen T      1 – 0

Lucas Kranenburg  p   – Tigran Grigorjan  p    0 – 1

Silvain Gofferjé  L   – Einar Folkerts  L      1 – 0

Tara van Kempen p     – David de Koeijer p     1 – 0

Max Zheng  p          – Boris van de Weerd  L  ½ – ½

 

Oneven: Daniël Stalpers

Afgemeld: Dimitri, Sam, Frederique

Niet gespeeld door overmacht:

Afwezig zonder tijdige afmelding: Amber, Nassim, Kailash

 

Ranglijst jeugdcompetitie voorjaar 2018 na ronde 13

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

 

1   Ziad Dodik  L            564   12  11   1    0   95.8

2   Michael Grigorjan L      385   12   8   2    2   75.0

3   Erik Smouter  T          316   13   6   3    4   57.7

4   Abel Hettinga  T         313   12   6   2    4   58.3

5   Daniël  StalpersT        302   11   6   0    5   54.5

6   Tigran Grigorjan  p      283   13   7   1    5   57.7

7   Florian vd Veen T        265   11   5   1    5   50.0

8   Daan Smidt T             249   12   7   0    5   58.3

9   Tara van Kempen p        240    9   4   2    3   55.6

10  Nassim Belhaj  L         224    9   5   0    4   55.6

11  Sam Taen  T              222    8   4   0    4   50.0

12  Silvain Gofferjé  L      218   11   5   0    6   45.5

13  Boris van de Weerd  L    212   11   3   2    6   36.4

14  Einar Folkerts  L        212   13   5   1    7   42.3

15  Lucas Kranenburg  p      199   12   4   1    7   37.5

16  David de Koeijer p       172   12   4   1    7   37.5

17  Max Zheng  p             166    8   2   2    4   37.5

18  Kailash Bense  p         160    8   2   2    4   37.5

19  Dimitri Kennis  p        152    6   2   0    4   33.3

20  Amber Mars  p            141    8   1   3    4   31.2

21  Frederique vd Veen p     113    9   1   0    8   11.1

 

TPR en ELO jeugdcompetitie na ronde 13

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

 

Frederique vd Veen p   err.        239  -61       9 

Ziad Dodik  L          747  +341   496  +90       1 

Michael Grigorjan L    577  +227   413  +63       2 

Abel Hettinga  T       440  +31    420  +11       4 

Erik Smouter  T        435  +1     432  -2        3 

Daniël  StalpersT      428  +35    395  +2        5 

Nassim Belhaj  L       416  +27    395  +6        7 

Tigran Grigorjan  p    407  +107   332  +32       6 

Daan Smidt T           382  +43    354  +15       8 

Tara van Kempen p      377  +77    316  +16       10

Sam Taen  T            367  +17    351  +1        12

Florian vd Veen T      363  -11    369  -5        11

Einar Folkerts  L      310  +10    294  -6        14

Silvain Gofferjé  L    284  -16    297  -3        13

Max Zheng  p           226  -74    282  -18       15

David de Koeijer p     211  -89    273  -27       16

Lucas Kranenburg  p    208  -92    276  -24       17

Kailash Bense  p       200  -100   282  -18       19

Boris van de Weerd  L  193  -127   294  -26       18

Dimitri Kennis  p      165  -135   283  -17       20

Amber Mars  p          136  -164   271  -29       21

 

 

Uitslagen brugcompetitie voorjaar 2018 van ronde 13

 

Sijmen van Bommel  K  – Reiko Dirksen  D       1 – 0

Jelle van Mullekom D  – Sven Schakenbos  K     1 – 0

Niels van Duijl  K    – Martin Smouter D       1 – 0

Ilias Bllaca          – Bartel Dodeman         ½ – ½

 

 

Ranglijst brugcompetitie voorjaar 2018 na ronde 13

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

 

1   Wouter Wieggers  K       358   12   8   2    2   75.0

2   Sijmen van Bommel  K     313   10   7   1    2   75.0

3   Bartel Dodeman           250    7   1   6    0   57.1

4   Sven Schakenbos  K       241   10   5   1    4   55.0

5   Jelle van Mullekom D     217   12   5   2    5   50.0

6   Rob Leijser              209    1   1   0    0  100.0

7   Martijn de Naaijer       200    0   0   0    0    0.0

8   Joren Mulder             193    1   0   1    0   50.0

9   Bas Woenmaesot D         189    7   3   1    3   50.0

10  Ilias Bllaca             189    1   0   1    0   50.0

11  Paul Verhaak             188    1   1   0    0  100.0

12  Victor Bense             185    1   1   0    0  100.0

13  Erik van Mullekom        184    0   0   0    0    0.0

14  Co Wiersma               180    1   0   0    1    0.0

15  Emilio Weenink  K        175   10   4   1    5   45.0

16  Marjon Landsbergen  K    172    4   2   0    2   50.0

17  Tobias vd Werf           169    1   0   0    1    0.0

18  Niels van Duijl  K       166    6   3   0    3   50.0

19  Femke van Kampen         135    3   0   1    2   16.7

20  Reiko Dirksen  D         132   12   3   1    8   29.2

21  Martin Smouter D          94   10   2   0    8   20.0

 

TPR en ELO brugcompetitie na ronde 13

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

 

Martijn de Naaijer     1990        1990           1 

Bartel Dodeman         1842 -8     1842 -8        2 

Co Wiersma             1772 -18    1772 -18       3 

Joren Mulder           1700        1700           4 

Erik van Mullekom      1639        1639           5 

Tobias vd Werf         1620 -20    1620 -20       7 

Ilias Bllaca           1508 +8     1508 +8        8 

Rob Leijser            1421 +18    1421 +18       10

Paul Verhaak           1001 +1     1001 +1        11

Victor Bense           1001 +1     1001 +1        14

Wouter Wieggers  K     908  +271   697  +60       6 

Sijmen van Bommel  K   894  +172   754  +32       9 

Sven Schakenbos  K     706  +42    669  +5        12

Jelle van Mullekom D   621  +136   522  +37       13

Femke van Kampen       610  -321   907  -24       16

Marjon Landsbergen  K  601  -153   739  -15       17

Emilio Weenink  K      577  -33    604  -6        18

Bas Woenmaesot D       560  +45    523  +8        15

Niels van Duijl  K     527  -158   663  -22       19

Reiko Dirksen  D       426  -92    495  -23       20

Martin Smouter D       345  -142   453  -34       21