Wageningen

Uitslagen en eindranglijsten Brug- en Jeugdcompetitie

Hierachter volgen de uitslagen van donderdag 3 december en de eindranglijsten van de Brug- en Jeugdcompetitie. Op donderdag 10 december zijn er examens voor enkele leerlingen van stap 1,2,3 en lessen voor stap 4 en 5. Op donderdag 17 december is er kerstschaak. Na de kerstvakantie begint de jeugd weer op donderdag 7 januari met het snelschaak.

 

Uitslagen jeugdcompetitie van ronde 13

 

Mehmet Bahadin   T    - Marlieke Luit    T     0 – 1

Jinhan Bai L          - Arne van Rooijen T     0 – 1

Dineke Bonnier    T   - Otto van Henten   T    0 – 1

Niek Aarts  L         - Jente Otte   L         1 – 0

Alvin Reumer p        - Yari Baars L           0 – 1

Vinton Reumer  p      - Martijn vd Gaag T      ½ – ½

Sven Schakenbos p     - Sander Suverkropp  p   1 – 0

Dylan van Tongeren  L – PhilJan vd Doe  p      1 – 0

Claire Hartmann  p    - Christine vd Doe  p    1 – 0

Jake Abrahamsz  L     - Jon Brandjes  p        1 – 0

 

Afgemeld: Don

Oneven: -

Afwezig zonder tijdige afmelding: Marjon

 

Eindranglijst jeugdcompetitie najaar 2009 na ronde 13

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

 

1   Marlieke Luit    T       809   10   7   1    2   75.0

2   Arne van Rooijen T       800   11   7   1    3   68.2

3   Jinhan Bai L             731   11   7   0    4   63.6

4   Dineke Bonnier    T      718   12   7   1    4   62.5

5   Otto van Henten   T      703   10   6   1    3   65.0

6   Yari Baars L             688   12   7   1    4   62.5

7   Jente Otte   L           620   12   6   1    5   54.2

8   Niek Aarts  L            591    9   5   0    4   55.6

9   Vinton Reumer  p         538   12   5   2    5   50.0

10  Martijn vd Gaag T        536   12   4   2    6   41.7

11  Mehmet Bahadin   T       494    9   5   0    4   55.6

12  Sven Schakenbos p        489   11   5   0    6   45.5

13  Alvin Reumer p           482   10   4   1    5   45.0

14  Claire Hartmann  p       481   11   3   3    5   40.9

15  Sander Suverkropp  p     478   12   4   3    5   45.8

16  Marjon Landsbergen  p    468    9   2   4    3   44.4

17  Jake Abrahamsz  L        441   11   4   1    6   40.9

18  Dylan van Tongeren  L    409    9   3   1    5   38.9

19  PhilJan vd Doe  p        394   11   4   1    6   40.9

20  Jon Brandjes  p          334   10   2   2    6   30.0

21  Don de Kramer p          317    5   1   0    4   20.0

22  Christine vd Doe  p      266    3   0   0    3    0.0

 

Promoties:

Marlieke, Arne en Dineke:    van Toren naar Koning (brugcompetitie)

Jinhan, Yari en Jente:       van Loper naar Toren

Vinton, Sven en Alvin:       van pion naar Loper

 

TPR en ELO jeugdcompetitie na ronde 13

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

 

Marlieke Luit    T     730  +69    680  +19       1 

Arne van Rooijen T     687  +83    621  +17       2 

Otto van Henten   T    653  +93    585  +25       3 

Dineke Bonnier    T    628  +19    615  +6        4 

Mehmet Bahadin   T     628  +48    589  +9        7 

Jinhan Bai L           602  +261   395  +54       5 

Niek Aarts  L          560  +27    538  +5        8 

Yari Baars L           510  -14    521  -3        6 

Jente Otte   L         432  +102   357  +27       9 

Martijn vd Gaag T      386  -202   532  -56       10

Alvin Reumer p         376  +76    316  +16       12

Vinton Reumer  p       359  +59    315  +15       11

Dylan van Tongeren  L  336  +16    324  +4        14

Sven Schakenbos p      301  -19    314  -6        13

Marjon Landsbergen  p  299  -16    312  -3        15

Jake Abrahamsz  L      297  -23    312  -8        18

Sander Suverkropp  p   278  -32    303  -7        16

Claire Hartmann  p     234  -66    285  -15       17

Christine vd Doe  p    224  -26    224  -26       19

PhilJan vd Doe  p      223  -77    279  -21       20

Jon Brandjes  p        189  -111   275  -25       21

Don de Kramer p        54   -246   273  -27       22

 

 

Uitslagen brugcompetitie van ronde 7

 

Peter van Hintum    K – Michiel de Bode    K   1 – 0

Christiaan vd Gaag K  - Jeroen Franssen  Sr    0 – 1

Jeroen Goedhart    K  - Ferdi Postma   K       1 – 0

 

Eindranglijst brugcompetitie najaar 2009 na ronde 7

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

 

1   Peter van Hintum    K    642    7   4   1    2   64.3

2   Jeroen Franssen    Sr    632    3   3   0    0  100.0

3   Jeroen Goedhart    K     600    5   3   1    1   70.0

4   Jan Aarts  K             475    3   2   0    1   66.7

5   Micha Helder   K         437    4   2   0    2   50.0

6   Maarten Löffler          392    2   1   0    1   50.0

7   Ferdi Postma   K         381    5   2   0    3   40.0

8   Michiel de Bode    K     238    5   1   0    4   20.0

9   Christiaan vd Gaag K     189    6   1   0    5   16.7

 

TPR en ELO brugcompetitie na ronde 7

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

 

Jeroen Franssen   Sr   2014 +14    2001 +1        1 

Maarten Löffler        1656 -18    1656 -18       2 

Jeroen Goedhart    K   1473 -36    1505 -4        3 

Peter van Hintum    K  1417 +85    1347 +15       4 

Micha Helder   K       1105 +159   960  +14       5 

Jan Aarts  K           1103 +256   865  +18       6 

Ferdi Postma   K       1003 +143   878  +18       7 

Michiel de Bode    K   821  -361   1139 -43       8 

Christiaan vd Gaag K   814  -2     815  -1        9