Wageningen

Kees Stap prolongeert rapidtitel

Met 2 nieuwe deelnemers tijdens de 3e speelavond van het Wagenings Rapid kampioenschap kwam het totaal aantal deelnemers maar liefst op 47. Er werd geconcentreerd gestreden om de ereplaatsen en daarbuiten was het erg gezellig aan de bar. De avond begon met 3 koplopers met 5 uit 6 (Rijk Pieter Hofstede, Pieter Kruit en Fred Jonker). Pieter Kruit zag zijn kansen slinken nadat hij in de 7e ronde verloor van Fred. De 2 overgebleven koplopers ontmoetten elkaar in de voorlaatste ronde. Fred deed goede zaken door ook te winnen van Rijk Pieter. Na ronde 8 stond Fred met 7 punten alleen aan kop gevolgd door de regerend kampioen Kees Stap met 6,5. In een directe confrontatie speelden Fred en Kees in de slotronde om het kampioenschap. Deze partij, die tot in de late uurtjes is geanalyseerd, werd gewonnen door Kees Stap die hiermee knap zijn rapid titel prolongeert.

SVW Rapid 2018 einduitslag

SVW Rapid 2018 partijen ronde 1 tm 9

SVW Rapid toernooi 2018

Rangschikking na Ronde 9 – 31-5-2018
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Kees Stap              9   7   1   1    7,5 -1 -1   50,5  42,25  2090  2197  2060

  2 Fred Jonker            9   6   2   1    7,0  1  1   48,0  35,50  2122  2110  2113
  3 Robin van Leerdam      6   5   0   1    6,0  0  1   49,5  32,25  1880  1950  1860
  4 Rijk Pieter Hofstede   9   5   2   2    6,0  1 -1   49,0  30,25  2042  2025  2039
  5 Bert Torn              9   5   2   2    6,0 -1 -1   48,5  31,25  2069  2037  2072
  6 Hans Dam               9   5   2   2    6,0  1  1   48,0  29,50  2012  2027  2000
  7 Tjerk Sminia           9   6   0   3    6,0 -1 -2   47,0  28,00  2001  1961  2002
  8 Cees van der Waerdt    9   6   0   3    6,0  1  1   38,5  22,00  1859  1736  1863
  9 Pieter Kruit           9   4   3   2    5,5  1  1   48,0  27,00  1878  1992  1836
 10 Jesus Jara             9   5   1   3    5,5  1  1   44,5  23,50  1907  1898  1900
 11 Thomas Slijper         6   3   2   1    5,0  0 -1   51,0  29,50  1949  2003  1933
 12 Erwin Oorebeek         8   4   2   2    5,0  0 -1   49,5  26,75  2137  2016  2160
 13 Bartel Dodeman         9   4   2   3    5,0 -1 -1   47,5  23,25  1851  1844  1842
 14 Audry Burer            9   4   2   3    5,0  1  1   47,0  22,75  1868  1803  1875
 15 Frans Bonnier          9   4   2   3    5,0 -1 -1   45,0  23,25  1889  1776  1908
 16 Clemens de Vos         9   4   2   3    5,0 -1 -1   42,5  21,00  1942  1773  1974
 17 Marco Otte             9   4   2   3    5,0 -1 -1   42,0  20,25  1835  1785  1835
 18 Marius Bolck           9   4   2   3    5,0  1 -1   39,5  19,50  1547  1686  1513
 19 Co Wiersma             9   4   1   4    4,5 -1 -1   46,5  21,00  1750  1731  1752
 20 Nicolai van Beek       6   3   1   2    4,5  0  1   37,0  18,25  1430  1618  1400
 21 Richard Christians     9   4   0   5    4,0  1  2   45,0  17,00  1784  1683  1803
 22 Jaap Melgers           9   4   0   5    4,0  1  2   45,0  16,50  1589  1600  1593
 23 Steef Bijlmakers       3   2   0   1    4,0  1  2   41,0  21,00  1501  1458  1500
 24 Koen Uitdehaag         6   3   0   3    4,0  0 -1   39,5  16,25  1437  1514  1427
 25 Kadir Arslan           3   2   0   1    4,0  1  1   37,0  17,00  1306  1357  1300
 26 Hans van Wijk          6   3   0   3    4,0  0  1   36,5  16,25  1456  1539  1444
 27 Joost Hooghiemstra     6   3   0   3    4,0  0 -1   36,5  15,75  1656  1484  1673
 28 Eric van Mullekom      9   4   0   5    4,0  1  1   35,0  12,00  1469  1486  1467
 29 Robert van Egmond      5   2   0   3    4,0 -1 -2   32,5  13,00  1128  1262  1123
 30 Noel Bovens            3   1   1   1    3,5  1  1   43,0  21,00  1831  1762  1830
 31 Rijk Timmer            6   2   1   3    3,5 -2 -1   38,0  14,50  1476  1617  1458
 32 Ilias Bllaca           8   2   1   5    3,5  0  1   36,0  10,00  1468  1371  1500
 33 Gerrit Walstra         6   2   1   3    3,5  0 -1   33,5  11,00  1544  1358  1576
 34 Leen Vegter            9   3   0   6    3,0 -1 -1   42,0  11,00  1511  1495  1528
 35 Femke Janssen          2   1   0   1    3,0  0 -1   38,5  18,75   912  1234   900
 36 Joris Posthuma         3   1   0   2    3,0 -1 -1   38,5  16,00  1375  1610  1362
 37 Frederic Ang           3   1   0   2    3,0 -1 -1   35,0  15,50  1210  1437  1200
 38 Luc Dael               6   2   0   4    3,0  0  1   35,0  12,25  1019  1235  1000
 39 Henk Bakker            6   2   0   4    3,0  0  1   34,0  10,75  1268  1367  1266
 40 Anja Janssen           6   2   0   4    3,0  0 -1   32,0   9,25  1342  1396  1342
 41 Alisa Spiegel          6   2   0   4    3,0  0  1   32,0   8,75  1398  1440  1400
 42 Chula Bruggeling       5   1   0   4    3,0 -1 -1   30,5   7,50   985   954  1000
 43 Wim Wiegant            6   1   1   4    2,5  0  1   38,5  11,00  1486  1486  1500
 44 Wouter Wieggers        2   0   0   2    2,0  0 -1   32,5  12,25  1302   868  1308
 45 Leendert vd Waal     3   0   0   3    2,0  1  1   32,5   9,00  1228   824  1236
 46 Erica Jansen           8   1   0   7    2,0  0 -1   32,5   1,25   992  1032  1000
 47 Jan de Bont            8   0   0   8    1,0  0 -1   32,5   0,25  1247   615  1309

SVW Rapid toernooi 2018 – Vredehorst

Partijen in Ronde 1 – 17-5-2018.
  1 Erwin Oorebeek        –  Co Wiersma           1-0   
  2 Joost Hooghiemstra    –  Fred Jonker          0-1   
  3 Bert Torn             –  Jaap Melgers         1-0   
  4 Gerrit Walstra        –  Kees Stap            0-1   
  5 Rijk Pieter Hofstede  –  Leen Vegter          1-0   
  6 Hans Dam              –  Ilias Bllaca         1-0   
  7 Wim Wiegant           –  Clemens de Vos       ½-½   
  8 Thomas Slijper        –  Rijk Timmer          1-0   
  9 Koen Uitdehaag        –  Frans Bonnier        0-1   
 10 Jesus Jara            –  Alisa Spiegel        1-0   
 11 Nicolai van Beek      –  Audry Burer          0-1   
 12 Cees van der Waerdt   –  Joris Posthuma       1-0   
 13 Anja Janssen          –  Bartel Dodeman       0-1   
 14 Pieter Kruit          –  Jan de Bont          1-0   
 15 Wouter Wieggers       –  Marco Otte           0-1   
 16 Noel Bovens           –  Frederic Ang         1-0   
 17 Robert van Egmond     –  Richard Christians   0-1   
 18 Eric van Mullekom     –  Luc Dael             1-0   
 19 Marius Bolck          –  Tjerk Sminia         0-1   

Afwezig
Erica Jansen        –  Bye              Hans van Wijk       –  Afw zndr bericht
Chula Bruggeling    –  Afw zndr bericht Henk Bakker         –  Afw zndr bericht
Leendert vd Waal    –  Afw zndr bericht Femke Janssen       –  Afw zndr bericht
Robin van Leerdam   –  Afw zndr bericht Kadir Arslan        –  Afw zndr bericht
Steef Bijlmakers    –  Afw zndr bericht
Partijen in Ronde 2 – 17-5-2018.
  1 Audry Burer           –  Erwin Oorebeek       ½-½   
  2 Fred Jonker           –  Noel Bovens          ½-½   
  3 Bartel Dodeman        –  Bert Torn            0-1   
  4 Kees Stap             –  Jesus Jara           1-0   
  5 Tjerk Sminia          –  Rijk Pieter Hofstede 0-1   
  6 Marco Otte            –  Hans Dam             0-1   
  7 Richard Christians    –  Thomas Slijper       0-1   
  8 Frans Bonnier         –  Pieter Kruit         ½-½   
  9 Erica Jansen          –  Cees van der Waerdt  0-1   
 10 Clemens de Vos        –  Eric van Mullekom    1-0   
 11 Frederic Ang          –  Wim Wiegant          0-1   
 12 Co Wiersma            –  Anja Janssen         1-0   
 13 Leen Vegter           –  Joost Hooghiemstra   1-0   
 14 Jaap Melgers          –  Robert van Egmond    1-0   
 15 Joris Posthuma        –  Gerrit Walstra       1-0   
 16 Rijk Timmer           –  Marius Bolck         ½-½   
 17 Ilias Bllaca          –  Alisa Spiegel        0-1   
 18 Luc Dael              –  Koen Uitdehaag       0-1   
 19 Jan de Bont           –  Nicolai van Beek     0-1   

Afwezig
Wouter Wieggers     –  Afw zndr bericht Hans van Wijk       –  Afw met bericht
Chula Bruggeling    –  Afw met bericht  Henk Bakker         –  Afw met bericht
Leendert vd Waal    –  Afw met bericht  Femke Janssen       –  Afw met bericht
Robin van Leerdam   –  Afw met bericht  Kadir Arslan        –  Afw met bericht
Steef Bijlmakers    –  Afw met bericht

Partijen in Ronde 3 – 17-5-2018.
  1 Rijk Pieter Hofstede  –  Bert Torn            ½-½   
  2 Hans Dam              –  Kees Stap            0-1   
  3 Thomas Slijper        –  Cees van der Waerdt  1-0   
  4 Erwin Oorebeek        –  Frans Bonnier        1-0   
  5 Wim Wiegant           –  Fred Jonker          0-1   
  6 Noel Bovens           –  Clemens de Vos       0-1   
  7 Pieter Kruit          –  Audry Burer          1-0   
  8 Tjerk Sminia          –  Richard Christians   1-0   
  9 Jesus Jara            –  Leen Vegter          1-0   
 10 Alisa Spiegel         –  Bartel Dodeman       0-1   
 11 Eric van Mullekom     –  Marco Otte           0-1   
 12 Co Wiersma            –  Joris Posthuma       1-0   
 13 Nicolai van Beek      –  Jaap Melgers         0-1   
 14 Koen Uitdehaag        –  Erica Jansen         1-0   
 15 Marius Bolck          –  Ilias Bllaca         1-0   
 16 Joost Hooghiemstra    –  Rijk Timmer          1-0   
 17 Gerrit Walstra        –  Jan de Bont          1-0   
 18 Anja Janssen          –  Frederic Ang         0-1   
 19 Robert van Egmond     –  Luc Dael             0-1   

Afwezig

Wouter Wieggers     –  Afw met bericht  Hans van Wijk       –  Afw met bericht
Chula Bruggeling    –  Afw met bericht  Henk Bakker         –  Afw met bericht
Leendert vd Waal    –  Afw met bericht  Femke Janssen       –  Afw met bericht
Robin van Leerdam   –  Afw met bericht  Kadir Arslan        –  Afw met bericht
Steef Bijlmakers    –  Afw met bericht
Partijen in Ronde 4 – 24-5-2018.
  1 Kees Stap             –  Thomas Slijper       ½-½   
  2 Bert Torn             –  Pieter Kruit         0-1   
  3 Clemens de Vos        –  Rijk Pieter Hofstede 0-1   
  4 Fred Jonker           –  Erwin Oorebeek       1-0   
  5 Jaap Melgers          –  Tjerk Sminia         0-1   
  6 Bartel Dodeman        –  Hans Dam             ½-½   
  7 Marco Otte            –  Jesus Jara           ½-½   
  8 Cees van der Waerdt   –  Co Wiersma           0-1   
  9 Frans Bonnier         –  Marius Bolck         1-0   
 10 Audry Burer           –  Wim Wiegant          1-0   
 11 Alisa Spiegel         –  Eric van Mullekom    0-1   
 12 Richard Christians    –  Joost Hooghiemstra   1-0   
 13 Luc Dael              –  Hans van Wijk        0-1   
 14 Erica Jansen          –  Henk Bakker          0-1   
 15 Leendert van der Waal –  Robin van Leerdam    0-1   
 16 Femke Janssen         –  Chula Bruggeling     1-0   
 17 Leen Vegter           –  Rijk Timmer          0-1   
 18 Jan de Bont           –  Anja Janssen         0-1   

Afwezig
Noel Bovens         –  Afw zndr bericht Gerrit Walstra      –  Afw zndr bericht
Koen Uitdehaag      –  Afw zndr bericht Nicolai van Beek    –  Afw zndr bericht
Joris Posthuma      –  Afw zndr bericht Wouter Wieggers     –  Afw zndr bericht
Frederic Ang        –  Afw zndr bericht Robert van Egmond   –  Afw zndr bericht
Ilias Bllaca        –  Bye              Kadir Arslan        –  Afw zndr bericht
Steef Bijlmakers    –  Afw zndr bericht

 

Partijen in Ronde 5 – 24-5-2018.
  1 Pieter Kruit          –  Kees Stap            1-0   
  2 Thomas Slijper        –  Fred Jonker          ½-½   
  3 Rijk Pieter Hofstede  –  Co Wiersma           1-0   
  4 Tjerk Sminia          –  Bartel Dodeman       1-0   
  5 Erwin Oorebeek        –  Marco Otte           1-0   
  6 Jesus Jara            –  Bert Torn            0-1   
  7 Audry Burer           –  Frans Bonnier        1-0   
  8 Hans Dam              –  Clemens de Vos       1-0   
  9 Robin van Leerdam     –  Jaap Melgers         1-0   
 10 Eric van Mullekom     –  Femke Janssen        1-0   
 11 Hans van Wijk         –  Richard Christians   0-1   
 12 Henk Bakker           –  Cees van der Waerdt  0-1   
 13 Rijk Timmer           –  Wim Wiegant          1-0   
 14 Marius Bolck          –  Leendert vd Waal     1-0   
 15 Ilias Bllaca          –  Leen Vegter          0-1   
 16 Joost Hooghiemstra    –  Erica Jansen         1-0   
 17 Anja Janssen          –  Alisa Spiegel        1-0   
 18 Chula Bruggeling      –  Luc Dael             0-1   

Afwezig
Noel Bovens         –  Afw met bericht  Gerrit Walstra      –  Afw met bericht
Koen Uitdehaag      –  Afw met bericht  Nicolai van Beek    –  Afw met bericht
Joris Posthuma      –  Afw met bericht  Wouter Wieggers     –  Afw met bericht
Frederic Ang        –  Afw met bericht  Robert van Egmond   –  Afw met bericht
Jan de Bont         –  Bye              Kadir Arslan        –  Afw met bericht
Steef Bijlmakers    –  Afw met bericht

Partijen in Ronde 6 – 24-5-2018.
  1 Pieter Kruit          –  Rijk Pieter Hofstede ½-½   
  2 Fred Jonker           –  Tjerk Sminia         1-0   
  3 Hans Dam              –  Thomas Slijper       1-0   
  4 Kees Stap             –  Audry Burer          1-0   
  5 Bert Torn             –  Erwin Oorebeek       ½-½   
  6 Cees van der Waerdt   –  Robin van Leerdam    0-1   
  7 Richard Christians    –  Eric van Mullekom    1-0   
  8 Co Wiersma            –  Marius Bolck         1-0   
  9 Frans Bonnier         –  Rijk Timmer          1-0   
 10 Clemens de Vos        –  Jesus Jara           0-1   
 11 Bartel Dodeman        –  Marco Otte           1-0   
 12 Jaap Melgers          –  Anja Janssen         1-0   
 13 Luc Dael              –  Joost Hooghiemstra   0-1   
 14 Leen Vegter           –  Henk Bakker          1-0   
 15 Wim Wiegant           –  Hans van Wijk        0-1   
 16 Alisa Spiegel         –  Jan de Bont          1-0   
 17 Erica Jansen          –  Chula Bruggeling     0-1   
 18 Leendert vd Waal    –  Ilias Bllaca         0-1   

Afwezig
Noel Bovens         –  Afw met bericht  Gerrit Walstra      –  Afw met bericht
Koen Uitdehaag      –  Afw met bericht  Nicolai van Beek    –  Afw met bericht
Joris Posthuma      –  Afw met bericht  Wouter Wieggers     –  Afw met bericht
Frederic Ang        –  Afw met bericht  Robert van Egmond   –  Afw met bericht
Femke Janssen       –  Afw zndr bericht Kadir Arslan        –  Afw met bericht
Steef Bijlmakers    –  Afw met bericht
 

Partijen in Ronde 7 – 31-5-2018.
  1 Fred Jonker           –  Pieter Kruit         1-0   
  2 Rijk Pieter Hofstede  –  Hans Dam             1-0   
  3 Robin van Leerdam     –  Kees Stap            0-1   
  4 Tjerk Sminia          –  Co Wiersma           1-0   
  5 Erwin Oorebeek        –  Richard Christians   1-0   
  6 Audry Burer           –  Bert Torn            0-1   
  7 Jesus Jara            –  Bartel Dodeman       0-1   
  8 Eric van Mullekom     –  Frans Bonnier        0-1   
  9 Hans van Wijk         –  Koen Uitdehaag       0-1   
 10 Marius Bolck          –  Jaap Melgers         1-0   
 11 Marco Otte            –  Clemens de Vos       ½-½   
 12 Chula Bruggeling      –  Steef Bijlmakers     0-1   
 13 Kadir Arslan          –  Nicolai van Beek     0-1   
 14 Henk Bakker           –  Gerrit Walstra       1-0   
 15 Ilias Bllaca          –  Wouter Wieggers      1-0   
 16 Jan de Bont           –  Erica Jansen         0-1   
 17 Cees van der Waerdt   –  Leen Vegter          1-0   

Afwezig
Frederic Ang        –  Afw zndr bericht Noel Bovens         –  Afw zndr bericht
Luc Dael            –  Afw zndr bericht Joost Hooghiemstra  –  Afw zndr bericht
Anja Janssen        –  Afw zndr bericht Femke Janssen       –  Afw zndr bericht
Joris Posthuma      –  Afw zndr bericht Thomas Slijper      –  Afw zndr bericht
Alisa Spiegel       –  Afw zndr bericht Rijk Timmer         –  Afw zndr bericht
Leendert vd Waal    –  Afw zndr bericht Wim Wiegant         –  Afw zndr bericht
Robert van Egmond   –  Bye            

 

Partijen in Ronde 8 – 31-5-2018.
  1 Rijk Pieter Hofstede  –  Fred Jonker          0-1   
  2 Kees Stap             –  Erwin Oorebeek       1-0   
  3 Bert Torn             –  Tjerk Sminia         1-0   
  4 Bartel Dodeman        –  Pieter Kruit         ½-½   
  5 Frans Bonnier         –  Hans Dam             ½-½   
  6 Koen Uitdehaag        –  Robin van Leerdam    0-1   
  7 Richard Christians    –  Cees van der Waerdt  0-1   
  8 Marius Bolck          –  Audry Burer          ½-½   
  9 Steef Bijlmakers      –  Ilias Bllaca         1-0   
 10 Leen Vegter           –  Nicolai van Beek     0-1   
 11 Marco Otte            –  Henk Bakker          1-0   
 12 Jaap Melgers          –  Eric van Mullekom    1-0   
 13 Clemens de Vos        –  Hans van Wijk        1-0   
 14 Gerrit Walstra        –  Chula Bruggeling     1-0   
 15 Erica Jansen          –  Robert van Egmond    0-1    
 16 Jan de Bont           –  Kadir Arslan         0-1   
 17 Co Wiersma            –  Jesus Jara           0-1   

Afwezig
Thomas Slijper      –  Afw met bericht  Noel Bovens         –  Afw met bericht
Joost Hooghiemstra  –  Afw met bericht  Wim Wiegant         –  Afw met bericht
Rijk Timmer         –  Afw met bericht  Alisa Spiegel       –  Afw met bericht
Joris Posthuma      –  Afw met bericht  Anja Janssen        –  Afw met bericht
Wouter Wieggers     –  Afw zndr bericht Leendert vd Waal    –  Afw met bericht
Frederic Ang        –  Afw met bericht  Luc Dael            –  Afw met bericht
Femke Janssen       –  Afw met bericht

 

 

Partijen in Ronde 9 – 31-5-2018.
  1 Fred Jonker           –  Kees Stap            0-1   
  2 Cees van der Waerdt   –  Rijk Pieter Hofstede 1-0   
  3 Hans Dam              –  Bert Torn            1-0   
  4 Pieter Kruit          –  Tjerk Sminia         0-1   
  5 Robin van Leerdam     –  Bartel Dodeman       1-0   
  6 Jesus Jara            –  Frans Bonnier        1-0   
  7 Audry Burer           –  Koen Uitdehaag       1-0   
  8 Nicolai van Beek      –  Co Wiersma           ½-½   
  9 Steef Bijlmakers      –  Marius Bolck         0-1   
 10 Jaap Melgers          –  Clemens de Vos       0-1   
 11 Richard Christians    –  Marco Otte           0-1   
 12 Hans van Wijk         –  Leen Vegter          1-0   
 13 Ilias Bllaca          –  Gerrit Walstra       ½-½   
 14 Henk Bakker           –  Robert van Egmond    0-1   
 15 Kadir Arslan          –  Erica Jansen         1-0   
 16 Eric van Mullekom     –  Jan de Bont          1-0   

Afwezig
Erwin Oorebeek      –  Afw zndr bericht Thomas Slijper      –  Afw met bericht
Noel Bovens         –  Afw met bericht  Joost Hooghiemstra  –  Afw met bericht
Wim Wiegant         –  Afw met bericht  Rijk Timmer         –  Afw met bericht
Alisa Spiegel       –  Afw met bericht  Joris Posthuma      –  Afw met bericht
Anja Janssen        –  Afw met bericht  Wouter Wieggers     –  Afw met bericht
Leendert vd Waal    –  Afw met bericht  Frederic Ang        –  Afw met bericht
Luc Dael            –  Afw met bericht  Femke Janssen       –  Afw met bericht
Chula Bruggeling    –  Bye