Wageningen

Rapidtoernooi gestart

Op 17 mei is het Wagenings rapid toernooi gestart. Het toernooi bestaat uit 3 avonden met 3 speelronden per avond van 18min+5sec p.p. De opkomst van de 1e avond was hoog. Er waren 39 deelnemers waaronder enkele nieuwelingen.

Na de eerste speelavond zijn er 2 koplopers met 3 uit 3: Kees Stap en Thomas Slijper. Ze worden gevolgd door 6 mensen met 2,5 uit 3: Erwin Oorebeek, Fred Jonker, Bert Torn, Rijk Pieter Hofstede, Clemens de Vos en Pieter Kruit.

De hele ranglijst en de uitslagen van alle ronden zijn hieronder te zien:

Rapid 2018 ranglijst na 3 ronden

AlleRondes

SVW Rapid toernooi 2018

Rangschikking na Ronde 3 – 17-5-2018
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Wrst   SBgr   Rtg   TPR  BRtg
  1 Kees Stap              3   3   0   0    3,0 -1 -1    5,0   5,00  2075  2625  2060

  2 Thomas Slijper         3   3   0   0    3,0  1  1    3,5   3,50  1949  2508  1933
  3 Erwin Oorebeek         3   2   1   0    2,5  1  1    5,0   4,25  2159  2125  2160
  4 Fred Jonker            3   2   1   0    2,5 -1 -1    4,0   3,25  2108  1947  2113
  5 Bert Torn              3   2   1   0    2,5 -1 -2    6,5   5,25  2076  2104  2072
  6 Rijk Pieter Hofstede   3   2   1   0    2,5  1  1    5,5   4,25  2050  2147  2039
  7 Clemens de Vos         3   2   1   0    2,5 -1 -1    4,0   3,25  1972  1879  1974
  8 Pieter Kruit           3   2   1   0    2,5  1  1    3,0   2,25  1850  1977  1836
  9 Tjerk Sminia           3   2   0   1    2,0  1  2    5,0   2,50  1999  1905  2002
 10 Hans Dam               3   2   0   1    2,0  1  1    5,0   2,00  1998  1919  2000
 11 Jesus Jara             3   2   0   1    2,0  1  1    5,0   2,00  1897  1783  1900
 12 Cees van der Waerdt    3   2   0   1    2,0 -1 -2    4,5   1,50  1856  1552  1863
 13 Bartel Dodeman         3   2   0   1    2,0 -1 -1    3,5   1,00  1840  1725  1842
 14 Marco Otte             3   2   0   1    2,0 -1 -1    4,0   2,00  1832  1712  1835
 15 Co Wiersma             3   2   0   1    2,0  1  2    3,5   1,00  1754  1742  1752
 16 Jaap Melgers           3   2   0   1    2,0 -1 -1    3,5   1,00  1598  1652  1593
 17 Koen Uitdehaag         3   2   0   1    2,0  1  1    3,0   1,50  1429  1423  1427
 18 Frans Bonnier          3   1   1   1    1,5 -1 -1    7,0   3,25  1903  1808  1908
 19 Audry Burer            3   1   1   1    1,5 -1 -1    6,0   2,25  1872  1799  1875
 20 Noel Bovens            3   1   1   1    1,5  1  1    6,0   2,25  1831  1762  1830
 21 Marius Bolck           3   1   1   1    1,5  1  1    2,5   0,25  1520  1653  1513
 22 Wim Wiegant            3   1   1   1    1,5  1  1    6,0   2,25  1511  1762  1500
 23 Richard Christians     3   1   0   2    1,0 -1 -1    5,0   0,00  1792  1566  1803
 24 Joost Hooghiemstra     3   1   0   2    1,0  1  1    4,0   0,50  1662  1579  1673
 25 Gerrit Walstra         3   1   0   2    1,0  1  1    4,0   0,00  1563  1457  1576
 26 Leen Vegter            3   1   0   2    1,0 -1 -1    5,5   1,00  1539  1750  1528
 27 Eric van Mullekom      3   1   0   2    1,0  1  1    5,5   1,00  1465  1483  1467
 28 Alisa Spiegel          3   1   0   2    1,0 -1  1    4,0   0,00  1410  1627  1400
 29 Nicolai van Beek       3   1   0   2    1,0  1  1    3,5   0,00  1401  1472  1400
 30 Joris Posthuma         3   1   0   2    1,0 -1 -1    5,0   1,00  1375  1610  1362
 31 Frederic Ang           3   1   0   2    1,0 -1 -1    3,0   0,00  1210  1437  1200
 32 Luc Dael               3   1   0   2    1,0 -1 -1    3,0   0,00  1011  1219  1000
 33 Erica Jansen           2   0   0   2    1,0  0 -1    4,5   0,25   998   845  1000
 34 Rijk Timmer            3   0   1   2    0,5 -1 -1    5,5   0,75  1454  1427  1458
 35 Wouter Wieggers        1   0   0   1    0,5  1  1    4,0   1,00  1307  1035  1308
 36 Ilias Bllaca           3   0   0   3    0,0 -1 -1    4,5   0,00  1477   838  1500
 37 Anja Janssen           3   0   0   3    0,0  1  1    5,0   0,00  1325   798  1342
 38 Jan de Bont            3   0   0   3    0,0 -1 -1    4,5   0,00  1297   804  1309
 39 Robert van Egmond      3   0   0   3    0,0  1  1    4,0   0,00  1108   665  1123

SVW Rapid toernooi 2018 – Vredehorst

Partijen in Ronde
  1 Erwin Oorebeek        –  Co Wiersma           1-0   
  2 Joost Hooghiemstra    –  Fred Jonker          0-1   
  3 Bert Torn             –  Jaap Melgers         1-0   
  4 Gerrit Walstra        –  Kees Stap            0-1   
  5 Rijk Pieter Hofstede  –  Leen Vegter          1-0   
  6 Hans Dam              –  Ilias Bllaca         1-0   
  7 Wim Wiegant           –  Clemens de Vos       ½-½   
  8 Thomas Slijper        –  Rijk Timmer          1-0   
  9 Koen Uitdehaag        –  Frans Bonnier        0-1   
 10 Jesus Jara            –  Alisa Spiegel        1-0   
 11 Nicolai van Beek      –  Audry Burer          0-1   
 12 Cees van der Waerdt   –  Joris Posthuma       1-0   
 13 Anja Janssen          –  Bartel Dodeman       0-1   
 14 Pieter Kruit          –  Jan de Bont          1-0   
 15 Wouter Wieggers       –  Marco Otte           0-1   
 16 Noel Bovens           –  Frederic Ang         1-0   
 17 Robert van Egmond     –  Richard Christians   0-1   
 18 Eric van Mullekom     –  Luc Dael             1-0   
 19 Marius Bolck          –  Tjerk Sminia         0-1   

Erica Jansen        –  Bye            

Partijen in Ronde 2

  1 Audry Burer           –  Erwin Oorebeek       ½-½   
  2 Fred Jonker           –  Noel Bovens          ½-½   
  3 Bartel Dodeman        –  Bert Torn            0-1   
  4 Kees Stap             –  Jesus Jara           1-0   
  5 Tjerk Sminia          –  Rijk Pieter Hofstede 0-1   
  6 Marco Otte            –  Hans Dam             0-1   
  7 Richard Christians    –  Thomas Slijper       0-1   
  8 Frans Bonnier         –  Pieter Kruit         ½-½   
  9 Erica Jansen          –  Cees van der Waerdt  0-1   
 10 Clemens de Vos        –  Eric van Mullekom    1-0   
 11 Frederic Ang          –  Wim Wiegant          0-1   
 12 Co Wiersma            –  Anja Janssen         1-0   
 13 Leen Vegter           –  Joost Hooghiemstra   1-0   
 14 Jaap Melgers          –  Robert van Egmond    1-0   
 15 Joris Posthuma        –  Gerrit Walstra       1-0   
 16 Rijk Timmer           –  Marius Bolck         ½-½   
 17 Ilias Bllaca          –  Alisa Spiegel        0-1   
 18 Luc Dael              –  Koen Uitdehaag       0-1   
 19 Jan de Bont           –  Nicolai van Beek     0-1   

Afwezig
Wouter Wieggers     –  Afw zndr bericht

Partijen in Ronde 3

  1 Rijk Pieter Hofstede  –  Bert Torn            ½-½   
  2 Hans Dam              –  Kees Stap            0-1   
  3 Thomas Slijper        –  Cees van der Waerdt  1-0   
  4 Erwin Oorebeek        –  Frans Bonnier        1-0   
  5 Wim Wiegant           –  Fred Jonker          0-1   
  6 Noel Bovens           –  Clemens de Vos       0-1   
  7 Pieter Kruit          –  Audry Burer          1-0   
  8 Tjerk Sminia          –  Richard Christians   1-0   
  9 Jesus Jara            –  Leen Vegter          1-0   
 10 Alisa Spiegel         –  Bartel Dodeman       0-1   
 11 Eric van Mullekom     –  Marco Otte           0-1   
 12 Co Wiersma            –  Joris Posthuma       1-0   
 13 Nicolai van Beek      –  Jaap Melgers         0-1   
 14 Koen Uitdehaag        –  Erica Jansen         1-0   
 15 Marius Bolck          –  Ilias Bllaca         1-0   
 16 Joost Hooghiemstra    –  Rijk Timmer          1-0   
 17 Gerrit Walstra        –  Jan de Bont          1-0   
 18 Anja Janssen          –  Frederic Ang         0-1   
 19 Robert van Egmond     –  Luc Dael             0-1   

Afwezig
Wouter Wieggers     –  Afw met bericht