Wageningen

Snelschaak leerzaam voor de jeugd

De afgelopen 2 donderdagen speelde de jeugdleden om het snelschaak-kampioenschap. Naast mat zetten hadden ze snel ook andere manieren om te winnen in de vingers : claimen op tijd en claimen op een onreglementaire zet.


Eindranglijst snelschaaktoernooi voor de jeugd


Plaats Startplaats Name                     Score Weerstandspunten Groep   Groepsprijs       
1      1           Wouter Wiegers           8.0   38.5             Koning  1e prijs
2      2           Sijmen van Bommel        6.0   38.5             Koning  2e prijs
3      7           Michael Grigorjan        6.0   33.0             Dame    1e prijs
4      3           Emilio Weenink           5.0   38.5             Koning  3e prijs
5      8           Reiko Dirksen            5.0   38.0             Dame    2e prijs
6      19          Kailash Bense            5.0   27.5             Loper   1e prijs
7      10          Abel Hettinga            4.0   38.5             Dame    3e prijs
8      5           Jelle van Mullekom       4.0   36.5             Koning
9      6           Bas Woenmaesot           4.0   34.5             Dame
10     12          Tara van Kempen          4.0   31.5             Loper   2e prijs
11     21          Boris van de Weer        4.0   31.5             Loper   3e prijs
12     17          Silvain Gofferj√©         4.0   29.0             Loper
13     4           Ziad Dodid               3.0   37.0             Dame          
14     23          Koen Verhage             3.0   35.5             Loper          
15     15          Zeph Lorier              3.0   33.0             Pion    1e prijs
16     11          Tigran Grigorjan         3.0   29.0             Loper
17     24          Martin Smouter           3.0   28.0             Dame
18     9           Florian vd Veen          3.0   27.5             Toren   1e prijs
19     20          Luuk Schrijver           3.0   25.5             Pion    2e prijs
20     13          Daan Smidt               3.0   24.5             Toren   2e prijs
21     22          Tom van de Kolk          2.5   32.5             Loper          
22     18          Thijs Bunnik             2.0   32.0             Loper
23     16          Max Zheng                2.0   28.0             Pion    3e prijs
24     25          Kick Luremande           2.0   24.0             Loper
25     26          Einar Folkerts           1.5   28.5             Loper          
26     14          Lucas Kranenburg         0.5   25.0             Pion