Wageningen

Uitslagen en ranglijsten jeugdcompetitie en brugcompetitie ronde 13

Op donderdag 6 december is de 13e ronde gespeeld van zowel de jeugdcompetitie-, als de brugcompetitie.
Silvain en Einar speelden een bijzondere partij. Met extra schaakstukken erbij bouwden zij eerst het hele bord vol, alvorens met de partij te beginnen. Tot beider plezier konden ze direct beginnen met het slaan van elkaars stukken!

De uitslagen en standen kunnen hieronder worden gedownload.

Stand jeugdcompetitie na ronde 13

Stand brugcompetitie na ronde 13


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 13
Tigran Grigorjan  L   – Thijs Bunnik p         0 – 1
Lucas Kranenburg  p   – Florian vd Veen T      0 – 1
Tara van Kempen L     – Boris van de Weerd  L  1 – 0
Silvain Gofferjé  L   – Einar Folkerts T       0 – 1


Ranglijst jeugd na ronde 13
NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC
1   Florian vd Veen T        463   12   8   2    2   75.0
2   Tigran Grigorjan  L      401   12   9   0    3   75.0
3   Thijs Bunnik p           397   11   6   2    3   63.6
4   Tara van Kempen L        355   13   8   2    3   69.2
5   Daniël  StalpersT        332    9   6   0    3   66.7
6   Lucas Kranenburg  p      269   12   6   1    5   54.2
7   Zeph Lorier p            268   12   6   1    5   54.2
8   Max Zheng  p             246   12   6   0    6   50.0
9   Boris van de Weerd  L    235   12   2   6    4   41.7
10  Daan Smidt T             234   10   3   2    5   40.0
11  Silvain Gofferjé  L      222   12   5   1    6   45.8
12  Kailash Bense  L         219   12   5   1    6   45.8
13  Luuk Schrijver           186    9   2   3    4   38.9
14  Kick Luremande           177    9   2   3    4   38.9
15  Alexander  de Koeijer    133    1   0   0    1    0.0
16  David de Koeijer p        78    5   1   0    4   20.0
17  Einar Folkerts T          58   13   1   1   11   11.5


TPR en ELO jeugd na ronde 13
NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie
Tigran Grigorjan  L    537  +218   379  +60       1  
Florian vd Veen T      527  +158   407  +38       2  
Tara van Kempen L      495  +195   351  +51       3  
Daniël  StalpersT      477  +98    396  +17       5  
Thijs Bunnik p         442  +142   335  +35       4  
Lucas Kranenburg  p    361  +61    312  +12       6  
Max Zheng  p           349  +49    312  +12       7  
Zeph Lorier p          343  +43    315  +15       8  
Kailash Bense  L       302  +1     301            9  
David de Koeijer p     296  -704   920  -80       12 
Alexander  de Koeijer  290  -10    290  -10       10 
Daan Smidt T           289  -64    334  -19       11 
Silvain Gofferjé  L    271  -36    294  -13       13 
Luuk Schrijver         250  -50    291  -9        15 
Boris van de Weerd  L  244  -58    284  -18       14 
Kick Luremande         198  -102   279  -21       16 
Einar Folkerts T       35   -276   241  -70       17 


Uitslagen Brug ronde 13
Niels van Duijl  K    – Frans Bonnier          ½ – ½ R
Jelle van Mullekom K  – Ziad Dodik D           0 – 1
Sijmen van Bommel  K  – Bas Woenmaesot D       1 – 0
Abel Hettinga D       – Michael Grigorjan D    0 – 1
Emilio Weenink  K     – Reiko Dirksen  D       1 – 0


Ranglijst Brug na ronde 13
NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC
1   Wouter Wieggers  K       398   10   8   2    0   90.0
2   Emilio Weenink  K        328   13   8   1    4   65.4
3   Niels van Duijl  K       282   11   5   3    3   59.1
4   Ziad Dodik D             281   13   7   1    5   57.7
5   Frans Bonnier            242    9   0   9    0   50.0
6   Michael Grigorjan D      240   13   7   0    6   53.8
7   Sijmen van Bommel  K     232    8   5   0    3   62.5
8   Jelle van Mullekom K     209   12   6   0    6   50.0
9   Marjon Landsbergen  K    206    2   1   1    0   75.0
10  Bas Woenmaesot D         202   13   5   2    6   46.2
11  Co Wiersma               200    0   0   0    0    0.0
12  Erik Mullekom            197    1   0   1    0   50.0
13  Joren Mulder             192    0   0   0    0    0.0
14  Femke van Kampen         176    0   0   0    0    0.0
15  Karen Grigorjan          171    3   1   0    2   33.3
16  Armen Dartyan            169    1   0   0    1    0.0
17  Reiko Dirksen  D         165   10   4   0    6   40.0
18  Martin Smouter D         144    8   2   1    5   31.2
19  Thijs Bunnik             131    1   0   1    0   50.0
20  Florian vd Veen          127    1   0   0    1    0.0
21  Abel Hettinga D           40   13   0   2   11    7.7


TPR en ELO Brug na ronde 13
NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie
Co Wiersma             1850        1850           1  
Frans Bonnier          1840 -10    1840 -10       3  
Joren Mulder           1700        1700           2  
Erik Mullekom          1650        1650           5  
Wouter Wieggers  K     1145 +145   1026 +26       4  
Armen Dartyan          982  -18    982  -18       7  
Femke van Kampen       907         907            9  
Marjon Landsbergen  K  876  +5     876  +5        11 
Emilio Weenink  K      870  +237   696  +63       6  
Niels van Duijl  K     779  -137   889  -27       8  
Karen Grigorjan        740  -260   980  -20       14 
Ziad Dodik D           735  +226   566  +57       10 
Sijmen van Bommel  K   698  -48    736  -10       13 
Michael Grigorjan D    617  +117   533  +33       12 
Jelle van Mullekom K   578  +47    544  +13       15 
Bas Woenmaesot D       552  +21    539  +8        16 
Florian vd Veen        490  -10    490  -10       17 
Reiko Dirksen  D       473  -42    507  -8        18 
Martin Smouter D       382  -118   479  -21       19 
Thijs Bunnik           304  +4     304  +4        20 
Abel Hettinga D        185  -315   415  -85       21