Wageningen

Uitslagen en standen jeugd- en brugcompetitie

Op donderdag 24 mei is de vijftiende ronde gespeeld van de brugcompetitie. De jeugdcompetitie ging niet door vanwege proefexamens. De uitslagen en standen zijn hieronder vermeld. Voor de brugcompetitie geldt dat iedereen mee mag doen en van harte welkom is, dus ook niet-leden, ex-leden, senior-leden en ouders! Er wordt gespeeld vanaf 19.15 uur met een speeltempo van 30 min. pppp. De competitie wordt ter plekke ingedeeld. De volgende ronde brugcompetitie wordt gespeeld op donderdag 31 mei.

download ranglijsten jeugd- en brugcompetitie

Uitslagen jeugdcompetitie voorjaar 2018 van ronde 14

 

Frederique vd Veen p  – Kailash Bense  p       0 – 1

Ziad Dodik  L         – Tigran Grigorjan  p    1 – 0

Michael Grigorjan L   – Erik Smouter  T        1 – 0

Daniël  StalpersT     – Abel Hettinga  T       0 – 1

Nassim Belhaj  L      – Daan Smidt T           1 – 0

Florian vd Veen T     – Tara van Kempen p      1 – 0

Max Zheng  p          – Silvain Gofferjé  L    ½ – ½

Einar Folkerts  L     – David de Koeijer p     1 – 0

Boris van de Weerd  L – Lucas Kranenburg  p    ½ – ½

 

Oneven: Amber

Afgemeld: Dimitri, Sam

Niet gespeeld door overmacht:

Afwezig zonder tijdige afmelding:

 

Ranglijst jeugdcompetitie voorjaar 2018 na ronde 14

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

 

1   Ziad Dodik  L            601   13  12   1    0   96.2

2   Michael Grigorjan L      428   13   9   2    2   76.9

3   Abel Hettinga  T         359   13   7   2    4   61.5

4   Erik Smouter  T          321   14   6   3    5   53.6

5   Florian vd Veen T        310   12   6   1    5   54.2

6   Daniël  StalpersT        305   12   6   0    6   50.0

7   Tigran Grigorjan  p      275   14   7   1    6   53.6

8   Nassim Belhaj  L         269   10   6   0    4   60.0

9   Daan Smidt T             254   13   7   0    6   53.8

10  Einar Folkerts  L        242   14   6   1    7   46.4

11  Sam Taen  T              237    8   4   0    4   50.0

12  Silvain Gofferjé  L      234   12   5   1    6   45.8

13  Tara van Kempen p        233   10   4   2    4   50.0

14  Boris van de Weerd  L    228   12   3   3    6   37.5

15  Lucas Kranenburg  p      218   13   4   2    7   38.5

16  Kailash Bense  p         211    9   3   2    4   44.4

17  Max Zheng  p             184    9   2   3    4   38.9

18  Amber Mars  p            171    8   1   3    4   31.2

19  David de Koeijer p       171   13   4   1    8   34.6

20  Dimitri Kennis  p        163    6   2   0    4   33.3

21  Frederique vd Veen p     112   10   1   0    9   10.0

 

TPR en ELO jeugdcompetitie na ronde 14

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

 

Frederique vd Veen p   err.        230  -70       9

Ziad Dodik  L          745  +339   502  +96       1

Michael Grigorjan L    596  +246   424  +74       2

Abel Hettinga  T       466  +57    429  +20       3

Nassim Belhaj  L       448  +59    404  +15       5

Erik Smouter  T        410  -24    421  -13       4

Daniël  StalpersT      401  +8     386  -7        6

Florian vd Veen T      390  +16    378  +4        7

Tigran Grigorjan  p    384  +84    326  +26       8

Sam Taen  T            369  +19    351  +1        11

Daan Smidt T           354  +15    345  +6        10

Tara van Kempen p      339  +39    307  +7        13

Einar Folkerts  L      333  +33    303  +3        12

Silvain Gofferjé  L    285  -15    297  -3        14

Kailash Bense  p       244  -56    291  -9        15

Max Zheng  p           230  -70    282  -18       18

Lucas Kranenburg  p    213  -87    277  -23       16

Boris van de Weerd  L  198  -122   293  -27       17

David de Koeijer p     188  -112   264  -36       19

Dimitri Kennis  p      162  -138   283  -17       20

Amber Mars  p          132  -168   271  -29       21

 

 

Uitslagen brugcompetitie voorjaar 2018 van ronde 15

 

Chula Brugling        – Jelle van Mullekom D   0 – 1

Sven Schakenbos  K    – Marjon Landsbergen  K  1 – 0

Emilio Weenink  K     – Niels van Duijl  K     1 – 0

 

 

Ranglijst brugcompetitie voorjaar 2018 na ronde 15

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

 

1   Wouter Wieggers  K       401   13   8   3    2   73.1

2   Sijmen van Bommel  K     341   10   7   1    2   75.0

3   Sven Schakenbos  K       305   12   7   1    4   62.5

4   Bartel Dodeman           285    8   1   7    0   56.2

5   Jelle van Mullekom D     249   14   6   2    6   50.0

6   Bas Woenmaesot D         241    8   4   1    3   56.2

7   Rob Leijser              231    1   1   0    0  100.0

8   Martijn de Naaijer       225    0   0   0    0    0.0

9   Emilio Weenink  K        217   11   5   1    5   50.0

10  Joren Mulder             217    1   0   1    0   50.0

11  Ilias Bllaca             211    1   0   1    0   50.0

12  Paul Verhaak             208    1   1   0    0  100.0

13  Erik van Mullekom        207    0   0   0    0    0.0

14  Victor Bense             204    1   1   0    0  100.0

15  Co Wiersma               204    1   0   0    1    0.0

16  Tobias vd Werf           191    1   0   0    1    0.0

17  Reiko Dirksen  D         172   13   4   1    8   34.6

18  Marjon Landsbergen  K    172    5   2   0    3   40.0

19  Niels van Duijl  K       160    8   3   0    5   37.5

20  Femke van Kampen         149    3   0   1    2   16.7

21  Chula Brugling           136    1   0   0    1    0.0

22  Martin Smouter D         107   11   2   0    9   18.2

 

TPR en ELO brugcompetitie na ronde 15

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

 

Martijn de Naaijer     1990        1990           1

Bartel Dodeman         1842 -8     1842 -8        2

Co Wiersma             1772 -18    1772 -18       3

Joren Mulder           1700        1700           4

Erik van Mullekom      1639        1639           5

Tobias vd Werf         1620 -20    1620 -20       7

Ilias Bllaca           1508 +8     1508 +8        8

Rob Leijser            1421 +18    1421 +18       10

Victor Bense           1001 +1     1001 +1        13

Paul Verhaak           1001 +1     1001 +1        14

Wouter Wieggers  K     916  +279   697  +60       6

Sijmen van Bommel  K   901  +179   754  +32       9

Sven Schakenbos  K     771  +107   691  +27       11

Emilio Weenink  K      619  +9     615  +5        15

Jelle van Mullekom D   611  +126   522  +37       12

Femke van Kampen       610  -321   907  -24       17

Bas Woenmaesot D       608  +93    533  +18       16

Marjon Landsbergen  K  541  -213   727  -27       18

Chula Brugling         490  -10    490  -10       20

Niels van Duijl  K     464  -221   642  -43       21

Reiko Dirksen  D       459  -59    504  -14       19

Martin Smouter D       325  -162   444  -43       22